Švenčiame Motinos dieną

Nuoširdūs sveikinimai mamoms ir močiutėms

„Tai tu, mamyte mano švelniausia iš visų, nuo tavo giedro šypsnio visuos namuos šviesu. Gėlelė prausias saulutės spindesy, esi pati geriausia, nes mano tu esi“ – rašė poetas Anzelmas Matutis. Artėjant Motinos dienai, kiekvienas susimąstome apie šį nepakeičiamą ir, iš tiesų, neįkainojamą turtą, prisimename nuolatinę globą ir rūpestį, kurį mums teikia MAMA ir skubame Jai padėkoti iš visos širdies.

Gausus Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenės kolektyvas kartu su Prienų jaunaisiais maltiečiais aplankė Globos namų gyventojus. Jie padovanojo nuostabų, šventinį koncertą skirtą Motinos dienai paminėti. Programoje skambėjo sveikinimai, dainos ir eilės mamoms, močiutėms ir promočiutėms. Moksleiviai sušoko tautinių šokių pynę, atliko muzikinius kūrinius dūdelėmis. Gyventojai susižavėję klausėsi koncerto, plojo, lingavo, kartu dainavo ir pasinėrė į savo prisiminimus. Kiekvieno atmintyje iškilo brangus Motinos paveikslas. Jos šviesus žvilgsnis kaip dangaus žydrynė, kuris sutinka ir išlydi. Skambus balsas kaip gražiausia muzika, kuris moko ir nuramina, švelnios rankos kaip pienės pūkas, kurios glosto, apkabina ir pakylėja ligi dangaus. Jos meilė – neišsenkanti, stipri ir spindinti, davusi pradžią ir sparnus naujo gyvenimo skrydžiui. Jai dėkingi, kad esame.

Socialiniai darbuotojai Jūratė Kuzmickienė, Gintas Mikalauskas

Previous post
Naujovės, pokyčiai ir tendencijos ilgalaikėje priežiūroje. Prienų globos namų darbuotojų patirtys po apsilankymo tarptautinėje parodoje ALTENPFLEGE Vokietijoje
Next post
Škotija – gilių tradicijų ir Nesės legendos šalis