Darbo užmokestis

Prienų globos namų Darbo tvarkos taisyklių V skyrius „Darbo apmokėjimo sistema“

Prienų globos namų darbuotojų vidutinis mėnesinis darbo užmokestis

2025 m.2026 m. III ketv.
Pareigybės pavadinimasPareigybių skaičiusVidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis (įskaitant pareiginę algą, priemokas ir pinigines išmokas) (Eur)Pareigybių skaičiusVidutinis mėnesinis (paskirtasis) darbo užmokestis (įskaitant pareiginę algą, priemokas ir pinigines išmokas) (Eur)
Socialinis darbuotojas7180373178
Užimtumo specialistas4142142051
Individualios priežiūros darbuotojas121585121800
Budintis individualios priežiūros darbuotojas2,5150722044
Bendros praktikos slaugytojas9,2518759,252259
Slaugytojo padėjėjas39,4149039,91875
Kineziterapeutas213141.751813
Skalbėja2121521313
Pagalbininkas buičiai6114061381
Darbininkas3104031206
Vyr.virėjas2234721915
Virėjas2148721679
Virtuvės darbininkas7115771181

Skip to content