Kartais užtenka tiek nedaug…

Prienų „Ąžuolo” progimnazijos moksleiviai ir mokytojai atvyko pasveikinti su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena mūsų senjorus. Sveikinimo žodį tarė Globos namų direktorė Inga Barkauskienė. Ji pasidžiaugė gyventojų iniciatyvomis, aktyvumu, išradingumu, tarpusavio bendravimu bei linkėjo visiems įsiklausyti į išmintį, kurios bėgant metams tik daugėja…

Ansamblio ” Kvietkelis” dalyviai, vadovaujami Valės Gustaitienės, atliko keletą muzikinių kūrinių. Gyventojos Palmyros perskaitytos eilės sujaudino širdis.

Prienų „Ąžuolo” progimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų: Rimos Juodsnukienės, Rimos Lyberienės, Dovilės Šatienės, Marinos Charitonovos, Dianos Mikulevičienės ir Linos Suchorukovienės padovanojo programą, kurioje skambėjo eilėraščiai ir dainos, suvaidintas originalus mini spektaklis, įteikti pačių pagaminti atvirukai su palinkėjimais.

Smagu, kad Globos namų senjorus daugelį metų sveikina nuolatiniai bičiuliai – Prienų ” Ąžuolo” progimnazijos mokiniai su jaunaisiais maltiečiais. Šventės akimirkos įsimins ir išliks ilgam.

Jolanta Šerpenskienė, socialinė darbuotoja

Previous post
Globos namų demencijų skyriaus gyventojai šiandien rytmetį pasitiko šventiškai ir pakilios nuotaikos.
Next post
Dėkojame UAB „Eli Lilly Lietuva” darbuotojų komandai už savanorišką pagalbą tvarkant mirusių Globos namų gyventojų kapus