Prienų globos namų gyventojai – aktyvūs Trečiojo amžiaus universiteto studentai

Prienų Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) vykdo mokymosi visą gyvenimą plėtros politiką, sudaro sąlygas Prienų rajono TAU lankytojams tenkinti savišvietos poreikius, lavinti kūrybines galias ir gebėjimus, įgyti ir tobulinti bendrąsias kompetencijas, tapti aktyviu demokratinės visuomenės nariu.

Kai sunku keliauti, neleidžia sveikatos būklė, TAU yra tas šaltinis, iš kurio gauname daug įspūdžių, žinių ir keliaujame besidalijant įspūdžiais, geromis nuotaikomis ir besidžiaugdami nuoširdžia bendryste.

TAU yra nuostabus pagalbininkas socialiniams darbuotojams, leidžiantis TAU studentams ne tik pamatyti kitas šalis, pajusti tų šalių kultūrą ir svetimos šalies grožį, pasidomėti įžymybėmis. Prienų globos namų gyventojams, kuriems trukdo įvairios negalės, lankymasis TAU paskaitose leidžia pajusti gyvenimo pilnatvę, pabūti tarp bendraminčių ir praturtinti savo žinias.

Prasidedant naujiems mokslo metams, TAU atidarymo metu, kalbėjusi Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danguolė Dominaitytė, akcentavo, kad TAU veikia jau šešerius metus, studentai klausėsi įvairių paskaitų, susitiko su žymiais žmonėmis, kartu keliavo ir bendravo. Direktorė pakvietė į naujus renginius, susitikimus, išvykas. Koncertavo Regimantas Šilinskas, grojęs nacionaliniu instrumentu – skrabalais lietuvių liaudies melodijas, užsieniečių kūrinius.

Gyventojai patenkinti paskaitomis ir įgytomis žiniomis apie tolimus kraštus, susitikimais su rašytojais, poetais, psichologėmis. Jie laukia naujų susitikimų su lektoriais, kelionių įspūdžių, gražaus ir įspūdingo bendravimo, kuris praturtina ir paįvairina kasdienybę.

Socialinė darbuotoja

Raimonda Sakalauskienė

Previous post
Garbus jubiliejus – su daina ir eilėmis
Next post
Su Mokytojo diena, Mieli Globos namų senjorai!