Šventėme Jonines

Trumpiausia vasaros naktis

Ir kvapas žalumos svaigina.

Nuo seno jau tokia buitis,

Šią naktį Jonines mes minim. (A. Mačiukas)

Saulėtą penktadienio popietę smagiai atšventėme vasaros saulėgrįžos šventę – Jonines. Užimtumo specialistė Lina Mieliauskienė priminė Joninių šventės papročius ir tradicijas, žolynų galią, vainikų pynimo, paparčio ieškojimo prasmę. Globos namų direktorė Inga Barkauskienė pasveikino visus įstaigoje gyvenančius ir dirbančius Jonus, Janinas, Rasas. JIEMS skyrė pačius gražiausius ir nuoširdžiausius sveikinimus bei linkėjimus, papuošė pačių gyventojų iš žolynų, ąžuolo lapų, nupintais vainikais. Varduvininkams ir šventėje susirinkusiems muzikinius kūrinius, dainas, gerą nuotaiką dovanojo Kruonio kultūros centro Anglininkų kaimo kapela, vadovaujama Skirmantos Listopadskienės bei globos namų gyventojų ansamblis „Kvietkelis”, vadovaujamas Valės Gustaitienės.

Visi šoko, dainavo, ieškojo paparčio žiedo, smagiai leido laiką, vaišinosi namine gira, skanėstais, gyventojos Janinos Sausanavičienės artimųjų padovanotu pyragu.

Neseniai apsigyvenęs senjoras Jonas Židžiūnas padėkojo visiems už sveikinimus, už bendrystės jausmą, už galimybę būti čia, kartu su visais. Pats vasaros gražumas… Gražumas, ne tik gamtoje, bet ir visų širdyse…

Socialinė darbuotoja Irena Laukaitytė ir užimtumo specialistė Lina Mieliauskienė

Previous post
Sveikinimai jubiliejaus proga
Next post
Prienų globos namų gyventojai – Draugystės kiemelio dalyviai