Socialinio darbuotojo diena

Prienų globos namų socialiniai ir individualios priežiūros darbuotojai, užimtumo specialistės rugsėjo 27 d. rytą pradėjo nuostabiame renginyje, kurį suorganizavo Globos namų administracija. Sveikinimai, gėlės ir „Meškiuko“ šokis maloniai nudžiugino visus susirinkusius. Direktorė Inga Barkauskienė už įteikė padėkas socialinio darbo vadovei Angelei Gavelienei, socialinei darbuotojai Irenai Laukaitytei, užimtumo specialistei Sonatai Veliulienei, individualios priežiūros darbuotojoms Linai Mielaikienei ir Salomėjai Bujanauskienei.

Šventė tęsėsi ir vakare, Prienų kultūros centre, kur buvo įteikta Prienų savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėka socialinei darbuotojai Jolantai Šerpenskienei ir Socialinės paramos skyriaus skyriaus vedėjos Sandros Mekionienės padėka individualios priežiūros darbuotojui Dariui Balčiūnui. O geriausio 2023 m. socialinio darbuotojo nominacija atiteko socialiniam darbuotojui Virginijui Stadalninkui. Prienų globos namų kolektyvas, nominuodamas Virginijų, akcentavo profesionalų ir   prasmingą jo darbą, dalijant gerumą ir viltį žmonėms, kuriems labiausiai to reikia.

Šventės metu dalyviai žiūrėjo A. Vaikšnienės režisuotą A. Čechovo spektaklį „Meška“ ir klausėsi Prienų kultūros centro ansamblio „SOLO plius“ atliekamų dainų.

Socialinė darbuotoja Raimonda Sakalauskienė

Previous post
Mokomės žaisti – žaisdami mokomės
Next post
Didžiausia šventė – kas akimirką gyventi