Šventinis penktadienis Globos namuose

Ilgaamžiškumu apdovanotas Prienų globos namų gyventojas Antanas Varžgalys birželio 9 d. šventė 103 – jų metų gimtadienį. Šios gražios ir iškilios sukakties proga senjorą pasveikinti atvyko Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerė Laimutė Jančiukienė, Globos namų direktorė Inga Barkauskienė, šeimos nariai, giminaičiai, darbuotojai. Sulaukus tokio išskirtinio gimtadienio, visi linkėjo sveikatos, stiprybės įžengus į antrąjį gyvenimo šimtmetį, gražių gyvenimo dienų apsuptyje gerų žmonių.

Beveik dešimtmetis kaip gerbiamas Antanas gyvena Prienų globos namuose. „Dėkoju likimui, kad jis atvedė į šiuos namus, kur esu apsuptas dėmesiu, šiluma, nuoširdumu čia dirbančių darbuotojų. Kad galiu ramiai sau leisti dienas ir džiaugtis kiekviena akimirka…“ Savo gyvenime daug ko teko patirti, nes laikotarpis buvęs sunkus – karo metai, neramus pokaris. Visą gyvenimą buvęs su žmonėmis ir tarp žmonių, juose pirmiausia ieškojo gerumo. Niekada nerūkęs, nepiktnaudžiavęs alkoholiu, valgė kaimišką sveiką maistą. Niekada nesijaudino, į viską žiūrėjo pozityviai ir ramiai, todėl iki dabar nėra rimtai sirgęs ir vaistų beveik nenaudoja. Labiausiai senjoras džiaugiasi savo vaikais, anūkais, proanūkais, – užaugę ir į gyvenimą išėję dorais ir sąžiningais žmonėmis.

Po sveikinimų sukaktuvininkas visus svečius pakvietė prie šventinio stalo, pasivaišinti, padainuoti, pabendrauti, prisiminti nueitą ilgą gyvenimo kelią…

Socialinė darbuotoja Irena Laukaitytė

Previous post
Tėvo diena Globos namuose
Next post
Šv. Antano diena