Garbingas jubiliejus

Globos namų gyventojas Vytautas Jonas atšventė garbingą jubiliejų. Jubiliatą sveikino Globos namų darbuotojai, įteikdami gėlių, dovanų, apjuosė išausta simboline juosta, linkėjo sveikatos, optimizmo ir toliau puoselėti bendrystę, meilę savo šaliai, istorijai. Vytautas džiaugiasi gyvendamas didelėje bendruomenėje, tačiau neapleidžia ir savo draugų, bendraminčių, rašo jiems laiškus, prisimindamas istorijos vingius.

Jubiliatas kraštotyrininkas Vytautas kalbėjo, kad nepaisydamas dramatiškos dalios ir ne pagal pečius užgriuvusių likimo smūgių, užsispyręs siekęs mokslo, domėjęsis istorija, „atkapstė” savo paties giminės šaknis ir apie tai išleido knygą. Nepriklausomybės metais Vytautas pradėjo aiškintis savo giminės praeitį, gavo bajorišką kilmę patvirtinančius dokumentus. Maža to, padėjo ir kitiems Klaipėdoje gyvenantiems žmonėms tai padaryti.

Gyventojas džiaugiasi, kad Žemaitijos bajorų Rimgailų giminės praeitis nenueis į užmarštį ir kviečia puoselėti kultūrinį paveldą, šalies istoriją, nes esame jos dalimi.

Parengė Virginijus Stadalninkas, socialinis darbuotojas

Previous post
Dalyvavome „Duonos ir Ugnies” festivalyje
Next post
Su mokslo metų pradžia!