logo

prienų globos namai
Prienų rajono savivaldybė

Tel. (+370 319) 60401
El. p. info@pgn.lt

I–IV - 8.00–17.00
V - 8.00–15.45

naujienos

...

Vidurvasario šventė - Oninės

Globos namų bendruomenė susirinko paminėti kasmetinės Oninių šventės. Oninės – ne tik Onų ir Onučių varduvės, bet ir naujo derliaus pradžia. Globos namuose gyvenančias ir dirbančias Onas, Onutes pasveikino direktorė Inga Barkauskienė....

Plačiau

...

Esam dėkingi Direktorei Ingai Barkauskienei už iniciatyvą

Esam dėkingi Direktorei Ingai Barkauskienei už iniciatyvą - už tai, kad karantino laikotarpis buvo išnaudotas tikslingai  ir prasmingai. Pasinaudojus Covid laikotarpiu, kada buvo ribojami kontaktai - Direktorės iniciatyva buvo pilnai s...

Plačiau

...

Koncertavo liaudiškos muzikos kapela Domeikavos “Seklyčia”

Šiltą vasaros pavakarę, pasipuošę Globos namų gyventojai rinkosi į kiemelį pasiklausyti liaudiškos muzikos kapelos koncerto. Po įtemto karantino tai - pirmas jaukus susitikimas su muziką mylinčiais.

Plačiau

...

Gyventojų tarybos rinkimai

Globos namuose vyko Gyventojų tarybos rinkimai. Įstaigos direktorė Inga Barkauskienė padėkojo kadenciją baigiantiems nariams. Gyventojų tarybos pirmininkas Kęstutis Pozdniakas trumpai apžvelgė nuveiktus darbus bei teiktus pasiūlymus.

Plačiau

...

Šaškių turnyras gamtos apsuptyje

Globos namų gyventojai aktyviai ir prasmingai leidžia laisvalaikį vasaros metu. Esant geram orui išeina ne tik į pušyną pasivaikščioti, bet ir gamtos apsuptyje susiorganizuoja šaškių turnyrą.

Plačiau

...

Valstybės diena Globos namuose

Globos namų bendruomenė paminėjo liepos 6 –ąją, Mindaugo karūnavimo dieną. Giedojo Tautišką giesmę, vaišinosi šventiniu pyragu, primindami, kad kiekvienas esame valstybės dalis.

Plačiau