logo

prienų globos namai
Prienų rajono savivaldybė

Tel. (+370 319) 60401
El. p. info@pgn.lt

I–IV - 8.00–17.00
V - 8.00–15.45

Projekto „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę“ partnerių atstovų vizitas Osle, Norvegijoje.

2016 m. lapkričio mėn. 14-17 dienomis projekto partnerių atstovai dalyvavo pirmajame vizite Norvegijos partnerio institucijoje Flexible Education Norway. Pagrindinis vizito tikslas buvo išgryninti socialinės klasterystės kompetencijų modelio parengimo etapus, kurio pagrindu turės būti parengtas socialinės klasterystės kompetencijų modelis. Intensyvūs susitikimai su projekto partnerių diskusijos ir aptarimai, darbas grupėmis padėjo išgryninti socialinės klasterystės kompetencijų modelio svarbiausius etapus, kurie, kaip pagrindas, bus naudojami kuriant modelį ir organizuojant virtualius mokymus ir mokymų renginius.

Vizito metu projekto partnerių atstovai turėjo galimybę ne tik pasidalinti gerąja patirtimi apie darbuotojų kvalifikacijos kėlimo būdus, bet ir susipažinti su projekto partnerės - Norvegijos skėtinės organizacijos Flexible Education Norway patirtimi plėtojant socialinę klasterystę viešajame sektoriuje.

Pilnas straipsnis (Lietuvių kalba)

Pilnas straipsnis (Anglų kalba)visos naujienos