logo

prienų globos namai
Prienų rajono savivaldybė

Tel. (+370 319) 60401
El. p. info@pgn.lt

I–IV - 8.00–17.00
V - 8.00–15.45

Atgaiva sielai

Globos namų gyventojams buvo organizuota išvyka į naujai pastatytą ir kovo 3 dieną pašventintą Balbieriškio Rožinio Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Bažnyčios kieme lankytojus pasitiko parapijos klebonas Remigijus Veprauskas. Šventovės pastatymą jis pavadino stebuklu, nes, kaip sakė klebonas: „Daugybė vietos gyventojų bei tų, kurie kilę iš Balbieriškio parapijos, o dabar gyvena kitose Lietuvos vietovėse bei užsienyje, noriai aukojo pinigų bažnyčios statyboms. Pinigų skyrė ir su Balbieriškiu, atrodytų, jokiais saitais nesusiję labdariai“.

Vos įžengus į bažnyčią gyventojus nustebino jos savitas grožis. Visus atvykusius parapijos klebonas Remigijus Veprauskas palaimino, linkėdamas Dievo palaimos, sveikatos bei stiprybės. Atsisveikinant gyventoja Violeta Ibianskytė pagiedojo giesmę „Ave Maria“.

Tęsdami kelionę Globos namų gyventojai sustojo pasigrožėti Balbieriškio atodanga, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į Nemuno upės vingį ir slėnį su pievomis bei šilais.

Gyventojai aplankė ir „Harmony park“, įsikūrusį ramioje ir vaizdingoje vietoje – Vazgaikiemyje. Jie susipažino su parko struktūra, paslaugomis bei pabuvojo žirgyne.

Išvyka buvo turininga ir tikra atgaiva sielai.visos naujienos