logo

prienų globos namai
Prienų rajono savivaldybė

Tel. (+370 319) 60401
El. p. info@pgn.lt

I–IV - 8.00–17.00
V - 8.00–15.45

naujienos

...

Pyragų diena

Apglėbusi pasaulį pandemija vienaip ar kitaip palietė mus kiekvieną, bet nesutrukdė dalintis ir padėti įgyvendinti svajones. Globos namų darbuotojai kepė pyragus ir jais vaišino Globos namų gyventojus.

Plačiau

...

Draugystė sujungia kartas

šiais metais mus lepina. Ruduo labia šiltas ir vis dar kviečia pasivaikščioti lapais nubarstytais takais, tačiau medžiai juos baigia numesti ir spalvingos gyvybe džiuginusios spalvos blėsta.

Plačiau

...

Auksinio rudens gėrybės

Atkeliavęs auksinis, šiltas ruduo dovanoja ne tik nuostabų Nemuno kilpos vaizdą, ramų miško ošimą, bet ir gausų rudens gėrybių derlių.

Plačiau

...

Širdžiai mieli užsiėmimai

Kai dienos tamsėja, o orai nedžiugina šiluma, užimtumo metu Globos namų gyventojos kryželiu siuvinėti paveikslai džiugina ir primena vasaros akimirkas.

Plačiau

...

Išankstinis balsavimas

Globos namų gyventojai balsavo išankstiniame balsavime į LR Seimą. Laikydamiesi nustatytų saugos reikalavimų, gyventojai galėjo patogiai ateiti į balsavimo vietą ir išreikšti savo valią.

Plačiau

...

Lankėsi Bazaarvice atstovai

Trečius metus iš eilės pas mus atvyksta Bazaarvice atstovai iš Vilniaus. Šiemet dėl Covid – 19 pandemijos jie negalėjo skirti daug laiko bendravimui su Globos namų gyventojais.

Plačiau