logo

prienų globos namai
Prienų rajono savivaldybė

Tel. (+370 319) 60401
El. p. info@pgn.lt

I–IV - 8.00–17.00
V - 8.00–15.45

naujienos

...

Dantų priežiūra turintiems negalią

Gyventojai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje apie dantų priežiūrą ir dažniausiai pasitaikančias burnos ertmės ligas. Burnos higienistė Laura Sviglinskienė labai aiškiai ir suprantamai pateikė informaciją.

Plačiau

...

Sveikinimai mieloms Mamoms, Močiutėms

Pats geriausias, mylimiausias žmogus žemėje – Mama. Pas Jas mes skubame pasiguosti, pasipasakoti, nes Jos – mūsų gyvenimo pradžia, kiekvieną žingsnį saugantys angelai.

Plačiau

...

Poezijos popietė Globos namuose

Globos namuose vyko literatūrinė popietė, kurioje noriai dalyvavo gyventojai. Skaitėme pačius gražiausius Maironio, K. Binkio, J. Marcinkevičiaus eilėraščius, kurie atskleidžia amžinas vertybes – meilę žmogui, gimtinei, kalbai.

Plačiau

...

Pasivaikščiojimas su šiaurietiško ėjimo lazdomis

Gražus pavasario oras vilioja į lauką. Prienų globos namų gyventojai nusprendė ne tik gėrėtis pavasariška gamta, bet ir stiprinti širdį, raumenis, sąnarius vaikščiodami su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

Plačiau

...

Pavasaris už lango

Pirmadienio popietę Globos namų bendruomenė suorganizavo sodo valymo - genėjimo talką. Buvo laukiami visi, kas norėjo prisidėti prie bendro tikslo.

Plačiau

...

Sulaukėme šventų Velykų

Per šventas Velykas globos namų gyventojai linksmai ir išradingai praleido laiką. Prisimindami lietuviškas tradicijas, daužė ir rideno kiaušinius, vaišinosi, bendravo ir džiaugėsi prisikėlimo švente.

Plačiau