logo

prienų globos namai
Prienų rajono savivaldybė

Tel. (+370 319) 60401
El. p. info@pgn.lt

I - IV - 8.00 - 17.00
V - 8.00 - 15.45

naujienos

...

Paminėjome tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną

Globos namų gyventojai rinkosi į popietę, skirtą tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai. Susitikimo metu buvo kalbėta apie neįgaliųjų žmonių problemas, prisiminta JT Neįgaliųjų teisių konvencija.

Plačiau

...

Prasideda šventiniai renginiai

Globos namuose lankėsi projekto „Taip atkeliauja Kalėdos“ dalyviai – Kauno Vinco Bacevičiaus pradinės mokyklos moksleiviai, vadovaujami muzikos mokytojos Jūratės Dailydėnienės ir socialinės pedagogės Astos Milbutienės.

Plačiau

...

Globos namuose svečiavosi Prienų rajono savivaldybės vadovai

Š. m. gruodžio 5 d. į susitikimą su Prienų globos namų gyventojais ir darbuotojais atvyko Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius ir Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus laikinoji vedėja S. Meki...

Plačiau

...

Visuotinis gyventojų susirinkimas

Globos namuose vyko visuotinis gyventojų susirinkimas, kurio metu buvo pateikta gyventojų tarybos veiklos ataskaita. Tarybos pirmininkė Violeta Ibianskytė pristatė per dvejus praėjusius metus nuveiktus darbus.

Plačiau

...

Renginyje - „Mano krašto partizanų dainos“

Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinis rajoninis moksleivių ir suaugusiųjų folkloro ir vokalinių kolektyvų sambūris „Mano krašto partizanų dainos“. Jame dalyvavo Globos namų ansamblis „Kvietkelis“, va...

Plačiau

...

Advento pradžia

Adventas - prieškalėdinio susilaikymo, ramybės, susikaupimo laikotarpis. Lieka keturios savaitės iki didžiųjų metų švenčių - šv. Kalėdų.

Plačiau